Otvárame vo štvrtok 24. 11. 2022!

Obchodoná galéria Naša prichádza do Kysuckého Nového Mesta a s ňou obľúbené európske značky Tesco, dm drogerie markt, Kik, TEDi a Super ZOO! V krátkej dobe pribudne aj kvalitné mäsiarstvo a lekáreň.

Občianska vybavenosť lokality Kamence sa rozšíri a za nákupmi obľúbených značiek už nemusíte dochádzať do iných miest. Veríme, že ponuka Obchodnej galérie Naša bude medzi obyvateľmi Kysuckého Nového Mesta vítaná a okrem bežných nákupov vám pomôžeme aj pri výbere krásnych vianočných darčekov!

Ako bude prebiehať prvý deň otvorenia Obchodnej galérie Naša?

Tento deň je pre nás skutočne významný! Tešíme sa, že vás prvý krát privítame v prevádzkach a pri tejto príležitosti sme pripravili sprievodné akcie, ktorými vás chceme potešiť a privítať v nových priestoroch už tretej pobočky obchodnej galérie Naša.

Tesco pre vás pripravilo okrem špeciálnych zliav aj doobedňajšie vystúpenie šarmantej speváčky a heligonárky Vlasty Mudríkovej. Nebudú chýbať sladkosti a darčeky pre deti.

Super ZOO ponúkne zákazníkom špeciálne otváracie zľavy. Deti zabaví obrovský maco TEDi a odfotiť sa môžu aj so živým TEDi maskotom.

Poobede, od 15.30 do 19.00 budeme mať pre vás pripravené občerstvenie – kávový servis, čaj a nealko punč. Ak mamičky odsúhlasia, deťom ponúkneme sladkú pozornosť. O dobrú náladu pri prieskume nových obchodov sa postará Ľudová hudba HOŤAPO.

Pripravujeme aj tombolu o pestré ceny, ktoré venujú obchodné prevádzky a developer projektu, spoločnosť Istrofinal.