Nicol Blaško Phi Shading

Moje meno je Nicol Blaško. Som Artist v najväčšej beauty akadémií na svete Phi Academy. K technike Phishading som sa dostala v roku 2021 a dnes môžem povedať, že to bolo to najlepšie čo sa mi mohlo stať. Našla som vášeň v práci, ktorá ma nesmierne napĺňa. Najviac ma teší keď odo mňa odchádzate s úsmevom na tvári a vidím, že ste z mojej práce šťastné.

Krása je všade okolo nás na celom svete

Technika, ktorú ponúkam sa riadi 2 základnými podmienkami – POZÍCIOU a DIZAJNOM, a vďaka tomu je táto technika taká výnimočná. Dizajn v tomto postupe je získaný použitím zlatého rezu. Zlatý rez predstavuje podiel, ktorý už existuje v dizajne všetkých živých foriem na planéte. Táto proporcia sa tiež nazýva Božská proporcia a predmety a formy, ktoré ju majú, sú vnímané ako niečo krásne. V matematike a umení je číslo 1.618 známe ako grécke písmeno Phi a preto aj PhiBrows.

Zanecháva prirodzený vzhľad

Dokážeme vyriešiť estetický problém, možno asymetrie ktoré Vás každé ráno trápia a brali čas pri tvorbe dokonalého make-upu. Technika Phishading je hyperrealistická technika manuálneho kreslenia obočia pomocou techniky Microblading a Shading (vytvárania chĺpkov a tieňovania).

Obočie je silnou zbraňou v neverbálnej komunikácii a na to netreba zabúdať

Obočie nám dokáže dodať silný a pozitívny charakter a okrem toho robí bezpochýb človeka atraktívnejším.

Otváracie hodiny: na objednávku / KONTAKT +421 0903 713 307