Podnikajte v lukratívnej lokalite

Ponúkame na prenájom obchodné priestory – k dispozícii je 20 prevádzok s rozlohami od 28m2 do 100 m2 priamo v blízkosti Obchodnej galérie Naša. Prevádzky sú so samostatnými vstupmi priamo zo zeleného námestia, k dispozícii pre návštevníkov je vonkajšie bezplatné parkovanie s dostatočnou kapacitou. Lokalita Rudiny II je lukratívnym miestom pre poskytovateľov služieb ako napríklad kaderníctvo, kozmetika, barber, joga štúdio či cukráreň.

Výhody oproti nákupným centrám

Nákupné centrá sú stále vyhľadávaným miestom na podnikanie, no ako sa ukázalo počas korona krízy, majú aj svoje slabšie stránky. Spoločné klimatizované priestory sú náročné na udržiavanie a hygienu, preto nákupné centrá otvárali medzi poslednými. Mať samostatný vchod zvonku a možnosť parkovať vonku je veľkou výhodou, pričom námestie na Rudinách II disponuje 20-timi prevádzkami a smelo sa kapacitou vyrovná obchodnému centru. Obchodná galéria Naša, ktorá priamo nadväzuje na námestie poskytuje denný prílev kupujúcich – jej prevádzky ako DM drogerie, TEDi a Kik sú denno-denne vyhľadávanými obchodmi obyvateľmi spádových oblastí Hliny, Solinky, Bôrik, Bytčica aj Hájik. Blízkosť hypermarketu a Lidlu je tiež veľkým plus.

Mení sa trend nákupného a spotrebiteľského správania?

Máme dojem, že áno. Ľudia vyhľadávajú bezpečné zóny. Požadujú tiež dobrý prístup dopravnými prostriedkami, bezplatné parkovanie, oceňujú služby, ktoré majú dostupné na skok od domu.

Na Rudinách II je priestor pre 20 prevádzok s vlastným vchodom, zázemím, open air parkovacím miestom a výbornou infraštruktúrou. Ak by ste si priestory chceli obhliadnuť osobne, kontaktujte nás na čísle 0911 861 507 alebo e-mailom na predaj@istrofinal.sk