Široká ponuka, bezproblémové parkovanie

Nová veľkometrážna predajňa JANUS NÁPOJE na Rudinách Vás pozýva na nákup.

Každý z nás verí v návrat normálnych bežných dní. So stretnutiami, oslavami, návštevami a každodennými radosťami, ktoré si aktuálne musíme odoprieť. Hoci v tieto dni ostáva veľa obchodných prevádzok zatvorených, JANUS NÁPOJE, predajňa nápojov a pochutín v Obchodnej galérii Naša na Rudinách je aj v tomto období zákazníkom k dispozícii denne počas dlhých otváracích hodín, od ôsmej rána do ôsmej večer.

Pohodlný nákup v modernej predajni

Spoločnosť JANUS NÁPOJE pôsobí na trhu už dvadsať rokov. Má vybudovanú distribučnú sieť, ktorá pokrýva celý Žilinský kraj. Najnovším prírastkom JANUS NÁPOJE je veľkometrážna predajňa na námestí novej štvrte Rudiny II, kde zákazníci bez problémov zaparkujú a bezbariérový prístup je samozrejmosťou.

Ideálny partner na oslavy

Veríme, že časy bezstarostných osláv a stretnutí s priateľmi budú už o chvíľu späť. Príchod nečakanej návštevy vás však už nikdy nezastihne nepripravených. Môžete sa spoľahnúť, že v predajni JANUS NÁPOJE dostanete vždy to, čo potrebujete. Pokiaľ si nie ste istí množstvom nápojov a pochutín na oslavu, odhad nechajte pokojne na profesionálny tím spoločnosti JANUS NÁPOJE.

V prípade, že tovar nespotrebujete, jednoducho ho prinesiete do siedmich dní do veľkoskladu a peniaze vám budú bez problémov vrátené.

Novú predajňu nájdete v Obchodnej galérii na Rudinách. Spoznáte ju aj podľa dizajnového polepu, ktorý pre JANUS NÁPOJE na mieru vytvoril známy žilinský grafik Peter „Pyppo“ Dlhopolček tak, aby esteticky zapadla do príjemného prostredia námestia novej mestskej štvrte.

Aktuálnu ponuku predajcu nájdete aj na stránkach JANUS NÁPOJE (janusnapoje.sk)