Istrofinal, a. s.

Prenájom obchodných priestorov

Hľadáte atraktívne miesto na podnikanie? Zoznámte sa s ponukou našich priestorov na prenájom. V multifunkčnom objekte Rudiny II nájdete priestory vhodné pre drobné obchodné prevádzky. Ak hľadáte väčší obchodný priestor, venujte pozornosť ponuke prenájmu v sieti našich obchodných galérií Naša. Aktuálne ponúkame prenájom obchodných priestorov v Žiline a Kysuckom Novom Meste.

Viac informácií o kompletnej ponuke obchodných priestorov Vám poskytneme telefonicky 0903 554 201 na info@istrofinal.sk.

Predaj bytov

V súčasnosti ponúkame byty na predaj v 2 našich projektoch – Rudiny II v Žiline a Kamence v Kysuckom Novom Meste. Obidva projekty sa vyznačujú špičkovým architektonickým návrhom, premyslenými riešeniami a komplexnou občianskou vybavenosťou v blízkosti našich nehnuteľností.

Viac informácií o kompletnej ponuke bytov na predaj Vám poskytneme telefonicky 0911 861 507 na predaj@istrofinal.sk.

Pozemky na predaj

Ponúkame pozemky na predaj v našom projekte Kasárne Brezno. Pozemky sú určené pre výstavbu rodinných domov a niektoré parcely sú vyhradené pre výstavbu občianskej vybavenosti. Veľkosti pozemkov sa pohybujú od 680 m2 do 2700 m2. Taktiež v lokalitách Trebišov Sady a Olšina sú v ponuke 2 pozemky s rozlohou nad 70 000 m2.

Viac informácií o kompletnej ponuke pozemkov na predaj Vám poskytneme telefonicky 0903 554 201 na info@istrofinal.sk.

Viac o nás

Sme stabilná spoločnosť s jasne definovanými hodnotami, ktoré premietame do našej každodennej práce: spoločenská užitočnosť, kvalita bez kompromisov, profesionálna spolupráca a inovácie.

Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobíme takmer 20 rokov. V našich projektoch nájdete priemyselné parky, obchodné zóny a multifunkčné bytové objekty.

Obchodné galérie Naša

Okrem výstavby bytových domov a rekonštrukcie existujúcich nehnuteľností sa zameriavame aj na výstavbu obchodných galérií.

Medzi naše zrealizované projekty patria:

  • Obchodná galéria Naša v Košiciach
  • Obchodná galéria Naša v Žiline
  • Nákupný park Čadca
  • Obchodná galéria Trebišov